Terminarz
Statut Klubu

8 lutego 2010 redakcja

ZABRAKŁO SIŁ

MTS Basket Kwidzyn uległ Asseco Prokom 3 Gdynia 84:77Basket prowadził przez 38 minut, kiedy to Asseco Prokom 3 wyszedł na pierwsze prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkania. Kwidzyńscy zawodnicy zagrali dobre zawody jednak opadli z sił w ostatnich 2 minutach. Dodatkowo Cywiński i Neumann "spadli" za 5 fauli i Basket kończył mecz praktycznie  sześcioma zawodnikami. Bardzo wysokie tempo gry oraz wzmocnienie Asseco dwoma zawodnikami z ekstraklasy ostatecznie przechyliło szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy. Basket nie był w stanie wytrzymać kondycyjnie całego spotkania. Mimo porażki cała drużyna zasługuje na pochwałę za ambicje i serce zostawione na parkiecie, miejmy nadzieję, że tak samo podejdą do najbliższych spotkań.

Asseco Prokom 3 Gdynia - MTS Basket Kwidzyn  84:77 (13:23, 30:22, 18:23, 23:9)

Basket:  K. Kazimierski 0; M. Bieg 4; M. Drewa 0; M. Strzelczyk 0; D. Cywiński 12;

T. Wilczewski 29 (4)M. Kowalewski 14 (1); K. Mielnik 0; D. Neumann 0; J. Drewa 18 (2)

Asseco: B. Królikowski 4; D. Świercz 0; T. Maryniewski 5; K. Kalski 0; M. Wojtyński 2;

P. Śmigielski 20; Ł. Sikora 3 (1); P. Wojdyr 13; M. Kostrzewski 24 (2); D. Grujić 0;