Terminarz
Statut Klubu

15 listopada 2009 redakcja

PRZERWANA SERIA W TORUNIU

Po dobrej serii sześciu wygranych z rzędu Basket Kwidzyn uległ w Toruniu tamtejszej drużynie SIDEn MMKS VIII LO 60:51. Basket schodził do szatni na przerwę z trzy punktową przewagą nad rywalem, a po trzech kwartach na tablicy widniał remis 45:45. Rozstrzygająca ostatnia odsłona spotkania należała do gospodarzy, którzy wygrali w tej części meczu 15:6. Druga porażka w tym sezonie spowodowała, iż Basket z pozycji wicelidera tabeli spadł na czwarte miejsce tuż przed naszym kolejnym rywalem TS Żuraw Gniewino. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane 22 listopada (niedziela) o godzinie 18.00.

SIDEn  Toruń - MTS Basket Kwidzyn 60:51 (22:13; 8:20; 15:12; 15:6)

MTS Basket: M. Bieg 5; A. Mrozik 4; M. Drewa 0; Ł. Wilczek 7; D. Cywinśki 10; J. Drozd 2;
                     T. Wilczewski 7; M. Kowalewski 0, K. Mielnik 0; S. Grzesiński 16 (2), B. Konare 0

SIDEN: M. Bagaziński 7 (1); W. Bernasiak 6; P. Fedder 1; J. Fajak 0; T. Tlałka 5; D. Wójcik 7 (1);

R. Kałczyński 5 (1); F. Słoniecki 0; T. Tracz 2; T. Beciński 6; M. Grocki 8 (1);