Terminarz
Statut Klubu

22 listopada 2008 redakcja

UPRAGNIONE ZWYCIĘSTWO

Bank BPS Basket pokonał PBG Basket Poznań. Upragnione zwycięstwo stało się faktem. Kluczem do sukcesu okazała się trzecia kwarta wygrana przez naszych zawodników 28:18. Tony Weeden zdobył 31 punktów (7 za 3 pkt.) Andriej Urlep potrzebował zaledwie siedem dni, aby wygrać swoje pierwsze spotkanie z ekipą Basketu. Dziękujemy i czekamy na kolejne dwa jakże ważne punkty w spotkaniu ze Sportino Inowrocław.

Bank BPS Basket: B. Lubeck 4. Weeden 31 (7); C. Garner 6 (2); D. Puncewicz 1;

P. Dąbrowski 0; B. Potulski 0; R. Hyży 9; V. Tica 16 (1); M. Kowalewski 0;

M. Kuebler 11 (3); K. Mielnik 0; D. Dixon 6
PBG Basket: P. Mowlik 2, R. Bigus 8, S. Prus 0, M. Davis 9, M. Flieger 2, A. Wójcik 17 (1),

T. Smorawiński 0, A. Matelski 0, J. Jones 6, W. Szawarski 6 (1),

A. McLean 17 (1), J. Mocnik 3

Komentarze
dodany przez: Richmarx 25 listopada 2008 o 18:47
Dalmau jest bez pracy,brać go!!!:)
dodany przez: Yankes 23 listopada 2008 o 20:49
Wkońcu ta straszna karta sie odwrocila !!! Wielkie GRATULACJE dla zespolu i szkoleniowcow !!! Mam nadzieje ze teraz zaczniemy marsz w gore !!! Wielka szkoda ze mecz nie odbyl sie w niedziele tak jak wczesniej pisano, wowczas byloby nas ciut wiecej:) Jesli chodzi o wyjazd do Inowroclawia to juz teraz moge powiedziec ze mam 5 miejsc wolnych, koszt samej podrozy ok 40 zl/os. Jesli ktos jest chetny prosze o kontakt: 693 55 69 08 POMOZMY BASKETOWI W TYM MECZU GDYZ NAPRAWDE TRZEBA GO WYGRAC !!!!!!!!
dodany przez: Pilkarz_reczny 23 listopada 2008 o 18:38
Podobno świetny mecz,wiedziałem że chłopaki odnajdą się pod wodzą trenera Urlepa.

P.S.
Może w końcu Radek Hyży zostanie dodany do listy graczy w zespole i "zdejmiecie" Weedena ze strony głównej,bo już trochę się opatrzył.
dodany przez: Reynolds 23 listopada 2008 o 13:24
Mamy 6 wolnych miejsc do Inowrocławia, koszt ok 40zł max w zależności od ceny biletu.
Chętni pisać na andress10@o2.pl
dodany przez: Przemyslaw1982 23 listopada 2008 o 10:27
Gratulacje dla całej drużyny, w końcu piękny mecz. Widać było że jak Weeden nie angażuje sie w rozgrywanie, tylko sie ustawia do rzucania to przynosi to efekt. Potrzebujemy jeszcze klasowego zmiennika na 1 ,bo Bartek nie daje rady i bedzie dobrze. Aczkolwiek na kilka sekund go zawsze można wpuścić.
dodany przez: Baslew1 22 listopada 2008 o 23:58
no dzieki bogu :) teraz zwyciestwo ze sportinio i wrescie odbiejemy sie od dna napewno z meczu na mecz bedzie coraz lepiej
dodany przez: Colt 22 listopada 2008 o 23:17
gratulacje dla chlopakow i dla Andrieja! wreszcie wygrana na wyjezdzie i co cieszy dosyc pewna widac juz reke fachowca poprawiony defense wreszcie ta druzyna walczy, oby to byl przelomowy mecz i ta druzyna zaczela grac na miare swojego potencjalu. za tydzien mecz ze sportino ktory trzeba koniecznie wygrac pozniej są dwa tygodnie przerwy i byc moze czas na jakies male korekty w skladzie. jeszcze raz gratuluje i oby tak ze sportino.pozdro
dodany przez: Mutak 22 listopada 2008 o 22:56
gratulacje. Nie powiem ze sie nie ciesze jak dzieciak, skoro tak nie jest :D Chociaz przeciwnik nie był klasowy to ciesze sie jak rok temu basket wygral z anwilem, prokomem i turowem :D BRAWO
dodany przez: JagiellyWandal 22 listopada 2008 o 22:36
Kolejne zwycięstwa są w zasięgu ręki:D i oby tak dalej=]
dodany przez: Travel 22 listopada 2008 o 22:24
ja tam chce sie dowiedzieć jak basket zagrał w obronie.
dodany przez: Krystian94 22 listopada 2008 o 22:02
no dobrze dobrze... trener daje o sobie znac :D ii ogromne brawa dla weedena :D
dodany przez: Jovita 22 listopada 2008 o 21:24
Super- nareszcie!!!! Gratulacje !!!! A do wszystkich którzy objechali Hyżego że niby niepotrzebny ,po kontuzjach itd.. on przynajmniej zdobywa punkty na konto Polaków bo nasi Polacy jak zwykle... -żenada, Dąber prawie 24 minuty na boisku za 0 - żenada,
dodany przez: Bary1993 22 listopada 2008 o 20:58
Dixon cos slabiej juz..
Ale wygrana cieszy.. ;D
dodany przez: Richmarx 22 listopada 2008 o 20:32
Gratuluje!!! Walczymy o utrzymanie!!
Już widać kto był słabym ogniwem...
W końcu mało straconych punktów,to oprócz zwycięstwa cieszy:)Ale widać nadal ,że mamy problem z Polakami,i to tymi na 2 kwartę.
dodany przez: TG 22 listopada 2008 o 20:31
Właśnie wróciłem z meczu, więc pozwolę sobie co nieco o nim powiedzieć :).

Ostatni mecz jaki widziałem wcześniej to wtopa z Anwilem. I muszę powiedzieć, że jest duża zmiana w grze naszego zespołu! W końcu jest widoczna jakaś taktyka. Jest jeszcze sporo odpałów z nie do końca przygotowanych pozycji ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ręce same się składały do oklasków po paru szybkich, rozwalających totalnie obronę PBG podaniach pod sam kosz :).
No i kontry, w końcu nasi biegali do kontr :). Martwić może jedynie duża liczba fauli, w wielu przypadkach niepotrzebnych.
Warto też wspomnieć, że w 3 kwarcie Garner zaczął mieć problemy ze skurczami mięśni nóg. Przetrenowanie? Słaba rozgrzewka? Oby nie pojawiało się to częściej...
Weeden miał dzisiaj dzień, jego trójki były niesamowite. Ale muszę dodać, że każdy z zawodników wiele z siebie dał w tym spotkaniu, przyczyniając się do jakże ważnego zwycięstwa!

Jeśli chodzi o Urlepa, to robił dużo zmian. I zmiany te były sensowne. Widać ogromne doświadczenie. Facet dopiero zaczyna wpływać na grę zespołu, a już widać zmianę. I mam nadzieję, że jest to początek gry, która będzie cieszyła oko, sprowadzała więcej ludzi na mecze i, przede wszystkim, która będzie prowadziła do zwycięstw!

Brawo panowie!

Namawiałem gorąco do przyjazdu do Poznania. Wielka szkoda, że Was tu nie było! Efekt byłby jeszcze lepszy, bo doping w stolicy Wlkp jest chyba najgorszy ze wszystkich jakie miałem do tej pory okazję widzieć (co jest niezłym paradoksem biorąc pod uwagę najlepszy doping na meczach piłkarskiej ekstraklasy...). Byśmy spokojnie przekrzyczeli niemrawych ludzi na trybunach, tworząc jeszcze lepszą atmosferę, zwłaszcza w świetle zwycięstwa! Mam nadzieję, że zobaczymy się za tydzień w Inowrocławiu!

Pzdr!
dodany przez: Remek16 22 listopada 2008 o 20:26
Bravo Basket Bravo...!!!A czemu Marcina Malczyka nie było w składzie???
dodany przez: Maly123 22 listopada 2008 o 20:16
Szczerze mówiąc nie zdziwiło mnie to zwycięstwo ;p;p Urlep na 100% sprawi, że spadek będzie nam daleki ;p;p